Edhe ti Lori?! Kësaj i thonë të rrëshkasi dora në Photoshop dhe mos ta vësh re (FOTO) – AlpeGossip
Edhe ti Lori?! Kësaj i thonë të rrëshkasi dora në Photoshop dhe mos ta vësh re (FOTO)

Edhe ti Lori?! Kësaj i thonë të rrëshkasi dora në Photoshop dhe mos ta vësh re (FOTO)

Lori Hoxha nuk e ka në plan të ndalet. Ajo ka bombarduar instagramin e saj me foto mjaft provokuese ku shfaqet me bikini. Pushimet e saj trashëgimtarja e Top Medias i ka shoqëruar dhe me postime në rrejte sociale.

Për të disatën herë ajo ka pozuar super sexy dhe ka nxjerrë në pah linjat e saj perfekte.

Por mesa duket për të qenë kaq perfekte e ka ndihmuar pak dhe Photoshop-i, sepse sic shihet “ndërhyrjet” në këmbën e saj të majtë e kanë lënë në baltë.

Këtë gjë e kanë kapur dhe fansat e saj gjë të cilën ja kanë vënë në dukje./AlpeNews.al/