Më shqiptar se kaq, Enca nuk mund ta bënte modelin në klipin e saj (FOTO) – AlpeGossip
Më shqiptar se kaq, Enca nuk mund ta bënte modelin në klipin e saj (FOTO)

Më shqiptar se kaq, Enca nuk mund ta bënte modelin në klipin e saj (FOTO)

Këtë herë ajo nuk është mjaftuar me paraqitjen e saj ekstravagante në klipin që pritet të sjellë.

Enca ka nisur xhirimet për klipin e këngës ‘Dua’ dhe pjesë të tij këtë herë ka menduar të bëjë edhe modelin spanjoll, Pierluigi.

Por për këngëtaren sërish nuk ka mjaftuar vetëm paraqitja e tij seksi që do të tërheqë një vëmëndje maksimale të gjinisë femërore. Enca ka shtuar detajin që e bën mjaft shqiptar modelin spanjoll. Pierluigi është shfaqur i veshur me këtë bluzë kuqezi me shqiponjën. Klipi po na duket mjaft interesant që tani.