Luks dhe vetëm luks, Oni Hysenbelliu tregon pamjet brenda vilës së tij të re (FOTO) – AlpeGossip
Luks dhe vetëm luks, Oni Hysenbelliu tregon pamjet brenda vilës së tij të re (FOTO)

Luks dhe vetëm luks, Oni Hysenbelliu tregon pamjet brenda vilës së tij të re (FOTO)

Fatmir Hysenbelliu është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të mediave e rrjeteve sociale, ku gjithmonë jeta e tij private ka pasur interes për publikun.

Fatmiri njihet për jetën e tij luksoze dhe pasionin për makinat e shtrenjta ndërsa së fundmi ka treguar edhe se po ndërton shtëpinë e tij të re, që siç duket është një vilë, një kat në ndërtim e sipër dhe kati tjetër i përfunduar dhe i plotësuar me të gjitha.

Me anë të disa videove në Instastory, Fatmiri ka treguar dhomën e ndjenjes, me kolltukë bezhë dhe në qendër të murit një televizor plazmë.

Më pas miliarderi tregon dhomat e gjumit, tualetin, xhakuzin, të gjitha cepat e shtëpisë së re duke i mahnitur ndjekësit me këto video.