"Shokë për kokë"/ Arben Imami dhe Demiraj, edhe në stil janë njësoj (FOTO) - AlpeGossip
“Shokë për kokë”/ Arben Imami dhe Demiraj, edhe në stil janë njësoj (FOTO)

“Shokë për kokë”/ Arben Imami dhe Demiraj, edhe në stil janë njësoj (FOTO)

Arben Imami ka qenë ministër i Mbrojtjes, ndërkohë që Dritan Demiraj për pak kohë ministër i Brendshëm.

Por mesa duket, mes dy ish-ministrave ka miqësi, pasi ata janë parë duke pirë kafe së bashku, ndërkohë që bie në sy i njëjti stil në veshje, sidomos me kapelen tip kasketë.