“NUK DO T’JA SHOH MË AS SYTË”/ Deklaratë e fortë dhe e papritur nga Luizi: Nuk do flasim kurrë më – AlpeGossip
“NUK DO T’JA SHOH MË AS SYTË”/ Deklaratë e fortë dhe e papritur nga Luizi: Nuk do flasim kurrë më

“NUK DO T’JA SHOH MË AS SYTË”/ Deklaratë e fortë dhe e papritur nga Luizi: Nuk do flasim kurrë më

Luizi i tha Armaldos dhe Arianës se nuk ka më dëshirë për të pasur kontakt me Kiarën.

“Unë me të? S’ka shanse më. Ne s’do flasim kurrë më, për sa kohë jemi në këtë shtëpi. As sytë nuk ia shoh më”, u shpreh Luizi që mohon se ka thënë që e ka qejf.

E gjitha erdhi pas kërkesës së Kiarës, që Luizi t’i lejë hapësira për të mos e penguar në lidhje me banorët e tjerë të shtëpisë.