NUK DO TA BESONI/ Ja në ç’moshë e ka dhënë Bebe Rexha puthjen e parë – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Ja në ç’moshë e ka dhënë Bebe Rexha puthjen e parë

NUK DO TA BESONI/ Ja në ç’moshë e ka dhënë Bebe Rexha puthjen e parë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj kthehen në hite të menjëhershme në mbarë botën. Emri i vërtetë i artistes është Bleta dhe ajo është rritur në New York nga prindër shqiptarë.

Bebe ka më shumë se 10 vite në industrinë e muzikës dhe ka mbledhur rreth vetes shumë fansa të cilën e mbajnë si idhull. Ndonëse sot është super e famshme, këngëtarja nuk ka aspiruar anjëherë për diçka të tillë, ajo thjesht ka dashur të tregohet vetvetja në muzikën e saj.

Ndonëse njihet për tipin e saj shumë provokues dhe për veprimet që shumë shpesh e kanë vendosur në qendër të vëmendjes së mediave, Bebe nuk është nga ato të famshme që mund ta kenë dhënë puthjen e parë që në moshë të vogël. Këngëtarja është puthur për herë të parë me një djalë në moshën 23 vjeçare, atëherë kur ka ndjerë magjinë e dashurisë në ajër.