”ÇA KA LUANA MË SHUMË SE UNË”/ VIP-ave me mbi 1 milion ndjekës në INSTAGRAM u bashkohet edhe moderatori i njohur shqiptar! (FOTO) – AlpeGossip
”ÇA KA LUANA MË SHUMË SE UNË”/ VIP-ave me mbi 1 milion ndjekës në INSTAGRAM u bashkohet edhe moderatori i njohur shqiptar! (FOTO)

”ÇA KA LUANA MË SHUMË SE UNË”/ VIP-ave me mbi 1 milion ndjekës në INSTAGRAM u bashkohet edhe moderatori i njohur shqiptar! (FOTO)

Shumë artistë të famshëm shqiptarë kanë arritur të kenë mbi 1 milion ndjekës në INSTAGRAM. Disa prej tyre janë Noizy, Ledri, Elvana Gjata, Luana Vjollca, Armina Mevlani, Era Istrefi, KMN Azet, por në krye qëndron Enca me gati 2 milion ndjekës.

Mirëpo në listën e vipave me shumë ndjekës i është bashkuar edhe moderatori i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi. Ermali ka publikuar një video në Instagram ku tregon se ka arritur 1 milion ndjekës në Instagram dhe shkroi: “Ça ka Luana Vjollca më shumë??”

View this post on Instagram

Ça ka @luanavjollca më shumë? 🤣🤣🤣

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on