U bë nënë 24 vjeçe, Amina Shena tregon për herë të parë fytyrën e djalit… (FOTO) – AlpeGossip
U bë nënë 24 vjeçe, Amina Shena tregon për herë të parë fytyrën e djalit… (FOTO)

U bë nënë 24 vjeçe, Amina Shena tregon për herë të parë fytyrën e djalit… (FOTO)

Muajin e kaluar, modelja shqiptare e krahasuar shpesh me Marilyn Monroe, Amina Shena solli në jetë një djalë të cilit ajo dhe partneri reper Lazy i vendosën emrin Jetnis.

Gjatë shtatzënisë modelja nuk ishte aspak e kursyer me fotot me barkun e rrumbullakosur, por nuk ndodhi kështu pas lindjes. 24-vjeçarja preferoi mos t’ja tregonte portetin vogëlushit, edhe pse ka postuar shpesh foto të tij, por duke ja mbuluar fytyrën.

Ditën e sotme, Amina i ka prezantuar të gjithë me vogëlushin e saj duke postuar më në fund një foto ku i tregon fytyrën ëngjëllore. “Gjithçka e imja”, shkruan Amina në përshkrimin e fotos me të cilën ja ka ëmbëlsuar ditën ndjekësve.