“PO TI MOJ QYQE DY KËNGË KE”/ Luana i kthehet keq komentuesit… (FOTO) – AlpeGossip
“PO TI MOJ QYQE DY KËNGË KE”/ Luana i kthehet keq komentuesit… (FOTO)

“PO TI MOJ QYQE DY KËNGË KE”/ Luana i kthehet keq komentuesit… (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë Luana Vjollca publikoi këngën e saj më të re me titull “Vetëm ty”, një këngë ritmike dhe verore e që është pëlqyer shumë. Pas këtij projekti, Luana ka nisur koncertet dhe sot ka njoftuar fansat se së shpejti do të mbaj koncert në Ulqin, Ferizaj, Gostivar.

“Po mirë këta që kanë ca këngë kanë ça të këndojnë, po ti moj qyqe ça do këndosh, dy këngë ke”, i shkruan një fans në hapsirën e komenteve.

Luana nuk ja ka përtuar dhe e ka lënë fansin pa fjalë duke iu përgjigjur se nuk ka 2, por plot 10 këngë. “Në fakt kam 10, numëroji edhe një herë”, është përgjigja e Luanës.