“ZONJA, BOLL E KRAHASUAT PAMJEN…”/ Tayna ka një thiirje për vajzat dhe ja çfaresazhi jep ajo (FOTO) – AlpeGossip
“ZONJA, BOLL E KRAHASUAT PAMJEN…”/ Tayna ka një thiirje për vajzat dhe ja çfaresazhi jep ajo (FOTO)

“ZONJA, BOLL E KRAHASUAT PAMJEN…”/ Tayna ka një thiirje për vajzat dhe ja çfaresazhi jep ajo (FOTO)

Reperja kosovare, Tayna ka zgjedhur që herë pas here të japë mesazhe të rëndësishme për vajzat, duke i motivuar sadopak ato për të qenë version më i mirë i vetes.

Edhe pak orë më parë ajo ka ndarë një tjetër mesazh duke shkruar: “Zonja, boll e krahasuat pamjen tuaj me atë të grave të tjera. Bukuria juaj është unike dhe duhet ta shihni veten si gruaja më e bukur në botë në llojin tuaj, sepse jeni të tilla”.
Tayna është një nga vajzat më me ndikim dhe më të kopjuara nga adoleshentët sot, ndaj dhe ka zgjedhur të shkruajë këto rreshta për të gjithë ndjekësit e saj.
Pra të dashura vajza, dëgjojeni nga idhulli juaj, nëse nuk i besoni mamit që ju thotë që jeni më të bukurat në botë dhe s’keni pse të sajoheni si Tayna. Adhurojeni atë sa të doni, por kujtoni se jeni të bukura vetë.