“FËMIJA NUK ËSHTË I IMI”/ Burri i përplas në fytyrë provat gruas në mes të “baby shower” (VIDEO) – AlpeGossip
“FËMIJA NUK ËSHTË I IMI”/ Burri i përplas në fytyrë provat gruas në mes të “baby shower” (VIDEO)

“FËMIJA NUK ËSHTË I IMI”/ Burri i përplas në fytyrë provat gruas në mes të “baby shower” (VIDEO)

Një burrë në Bolivi i ka përplasur provat se fëmija nuk është i tiji gruas përpara të gjithë të ftuarve në “baby shower”. Burri kishte sjellë me vete një avokat dhe zbuloi se e dinte që gruaja e tradhëtonte.

Ai tha se fëmija nuk është i tiji duke dhënë prova për këtë dhe bëri deklaratën shokuese: Babai i vërtetë ishte një mik i familjes.

Gruaja shtatzënë po shikonte teksa burri mori mikrofonin dhe njoftoi se kjo nuk ishte festa e fëmijës së tij. Ai më pas prezantoi një mik avokat i cili tregoi prova se foshnja nuk ishte i zotërisë. Ai shtoi se gruaja e tij nuk ishte katër por gjashtë muaj shtatzënë.

Gruaja më pas u ngrit dhe u përpoq të ndalonte, por kur burri zbuloi se babai i vërtetë ishte mik i familjes, anëtarët e familjes u tërbuan dhe e sulmuan. Video po bën xhiron e rrjetit dhe mund ta shihni më poshtë.