KANYE WEST KALON ÇDO PRITSHMËRI/ Surprizon Kim Kardashian me dhuratën 14 milionë dollarëshe (FOTO) - AlpeGossip
KANYE WEST KALON ÇDO PRITSHMËRI/ Surprizon Kim Kardashian me dhuratën 14 milionë dollarëshe (FOTO)

KANYE WEST KALON ÇDO PRITSHMËRI/ Surprizon Kim Kardashian me dhuratën 14 milionë dollarëshe (FOTO)

Reperi Kanye West ka vendosur të surprizojë bashkëshorten e tij Kim Kardashian me rastin e Krishtlindjes. Por këtë herë nuk bëhet fjalë për bizhuteri, veshje, apo të tilla surpriza, por një apartament me vlerë 14 milionë dollarë në Miami Beach. Kjo ndërtesë është e njohur si ‘Billionaire Beach Bunker’, ka 18 kate dhe është shtëpia e biznesmenëve më të pasur dhe të suksesshëm në Miami.

Vetë shtëpia e re e Kim ka sipërfaqe 4.700 metër katrorë dhe ka pamje nga oqeani. Ka 4 dhoma gjumi dhe tarracë gjigande. Edhe këtë herë Kanye i surprizoi të gjithë