”UA SA I FRIKSHËM”/ Gorilla tremb Rudinën në mes të emisionit – AlpeGossip
”UA SA I FRIKSHËM”/ Gorilla tremb Rudinën në mes të emisionit

”UA SA I FRIKSHËM”/ Gorilla tremb Rudinën në mes të emisionit

Pasditen e djeshme në studion e emisionit “Rudina” ishte krijuar një atmosferë e frikshme me rastin e Halloween-it. Rudina kishte ftuar në studio pjesëtarët e një cirku të cilët vinin nga Italia për të realizuar performancat e tyre në vendin tonë.

Të ftuarit kishin vendosur maska e një prej tyre ishte maskuar si gorillë. Pikërisht gorilla hynte e dilte shpesh nga studio dhe Rudina e ftoi të qëndronte.

“Mund të vish, faleminderit”, i tha Rudina ndërsa gorilla e trembi.

Rudina bërtiti e frikësuar e më pas nisi të qeshte së bashku me të ftuarit. “Sa i frikshëm, është i frikshëm, ua”, tha Rudina.