Arilena Ara mahnit New York-un, pozon super sensuale (FOTO) – AlpeGossip
Arilena Ara mahnit New York-un, pozon super sensuale (FOTO)

Arilena Ara mahnit New York-un, pozon super sensuale (FOTO)

Këngëtaraj e hitit ‘Nëntori’, që pushtoi mbarë botën është duke zhvilluar rrugëtimin e saj në SHBA.
Arilena Ara ndodhet prej muajsh në Amerikë dhe prej andej ka ndarë për miqtë e saj në rrjetet sociale pamje të mahnitshme.

Ajo është duke pozuar për një set të ri fotografik. Bukuroshja shqiptare ka pozuar për fotografin e mirënjohur Fadil Berisha.

E veshur në të bardha dhe me një stil që deri më tani nuk e kishim parë, Arilena ka lënë pa fjalë.