ENDE PA NISUR KOMPETICIONI/ Fansat nga e gjithë bota “shpallin” Trejsin fituese (FOTO) – AlpeGossip
ENDE PA NISUR KOMPETICIONI/ Fansat nga e gjithë bota “shpallin” Trejsin fituese (FOTO)

ENDE PA NISUR KOMPETICIONI/ Fansat nga e gjithë bota “shpallin” Trejsin fituese (FOTO)

Trejsi Sejdini u shpall fituese e “Miss Universe Albania” e  së shpejti pritet të konkurojë me vajzat më të bukura të botës.

Mesa duket pa fiullar ende kompeticioni Trejsi ka fituar zemrën e shumë fansave nga bota të cilët i kanë dërguar mesazhe të shumta në Instagram teksa e përgëzojnë për bukurinë e saj. Shumë prej tyre gjithashtu i thonë se ajo do të jetë fituesja.

“Gangsterrja e Elbasanit” mesa duket është ndjerë e vlerësuar dhe ka vendosur t’i ndajë me fansat këto mesazhe.