E RRALLË/ Kjo është këngëtarja e njohur e cila nuk deshi kurrë të martohej (FOTO) – AlpeGossip
E RRALLË/ Kjo është këngëtarja e njohur e cila nuk deshi kurrë të martohej (FOTO)

E RRALLË/ Kjo është këngëtarja e njohur e cila nuk deshi kurrë të martohej (FOTO)

Jada Pinkett Smith ka folur rreth ditës së saj të dasmës – dhe definitivisht nuk tingëlloi si një përrallë.

Gjatë një episodi të ri, aktorja 47-vjeçare zbuloi se ndihej nën presion kur u martua me Will Smith gjatë vitit 1997 për shkak se ajo ishte shtatzënë me fëmijën e saj të parë, Jaden, transmeton Klan Kosova.

‘Isha nën presion që isha një aktore e re. Të jesh e re, shtatzënë. Unë nuk dija çfarë të bëja. Por e dija që kurrë nuk doja të martohesha’.

Jada vazhdoi: ‘Isha shumë e mërzitur që duhej të kisha një martesë. Unë isha e inatosur, shkova duke qarë poshtë’.