Pamela Pepa ka një përgjigje për të gjithë ata që ja shanë Klaudian: Është jeta e saj, juve… – AlpeGossip
Pamela Pepa ka një përgjigje për të gjithë ata që ja shanë Klaudian: Është jeta e saj, juve…

Pamela Pepa ka një përgjigje për të gjithë ata që ja shanë Klaudian: Është jeta e saj, juve…

Që prej ndarjes nga bashkëshorti Albi Nako, Klaudia Pepa është në qendër të vëmendjes nga ana e mediave rozë.

Ajo është kritikuar së tepërmi për ndarjen e saj, por balerina ka vazhduar jetën pa ja u vënë veshin komenteve negative.

Motra e saj, Pamela Pepa është momentalisht konkurrente në spektaklin e Tv Klan, Virtuozët dhe ndaj ka folur edhe për motrën e saj Klaudian.

“Unë e kam motër dhe fjalët e njerëzve janë shumë të rënda dhe të padrejta. Është jeta e saj, mund të bëjë çfarë të dojë.

Të gjykosh nga jashtë është shumë e thjeshtë, por të jesh me të çdo ditë, t’i dish gjërat më butësisht, është komplet tjetër gjë.”