Uron Pashkët me mbathje, këngëtarja shqiptare kritikohet rëndë nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
Uron Pashkët me mbathje, këngëtarja shqiptare kritikohet rëndë nga fansat (FOTO)

Uron Pashkët me mbathje, këngëtarja shqiptare kritikohet rëndë nga fansat (FOTO)

Besimtarët katolikë festuan dje Pashkët. Urime të shumta keni parë në rrjete sociale, edhe nga VIP-at të cilët kishin zgjedhur të uronin me fjalë e foto të veçanta, por jo si Rita Ora.

Këngëtarja ka postuar këtë mbrëmje dy foto ku shfaqet me mbathje, me veshët e lepurushit në kokë dhe duke ngrënë çokollata.

“Gëzuar Pashkët”, shkruan Rita dhe duket se nuk e ka vrarë shumë mendjen që një paraqitje e tillë nuk i shkon për shtat një feste fetare.

Këngëtarja ka marrë shumë komplimenta për faktin që duket seksi, por edhe kritika ku një nga fansat i shkruan: “Kjo është mungesë respekti në emër të Jezusit”.