U ZBULUAN 1 JAVË MË PARË/ Por nuk do ta besoni sa kohë kanë bashkë Flori dhe Kejsi (FOTO) – AlpeGossip
U ZBULUAN 1 JAVË MË PARË/ Por nuk do ta besoni sa kohë kanë bashkë Flori dhe Kejsi (FOTO)

U ZBULUAN 1 JAVË MË PARË/ Por nuk do ta besoni sa kohë kanë bashkë Flori dhe Kejsi (FOTO)

Flori Mumajesi dhe Kejsi Tola kanë qenë dyshja më e komentuar së fundmi për shkak të thashethemeve se janë në një lidhje. Shkak u bënë veprimet e fundit mes tyre, siç ishte afrimiteti në “Post Kënga Magjike”.

Flori dhe Kejsi shfaqeshin duke u përqafuar teksa kantautori bënte edhe gjeste romantike.

Ndërkohë vetëm dy ditë më parë Flori i shtoi edhe më shumë dyshimet duket postuar një foto të Kejsit të shoqëruar me një zemër.