DIKUR ISHIN TË DASHUR/ Ja çfarë bën sot Dafina për Ledrin (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR ISHIN TË DASHUR/ Ja çfarë bën sot Dafina për Ledrin (FOTO)

DIKUR ISHIN TË DASHUR/ Ja çfarë bën sot Dafina për Ledrin (FOTO)

Dikur ishin një nga çiftet më të pëlqyera të skenës por, ka një kohë të gjatë që Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kanë vetëm raporte të mira miqësore.

E sot kur Ledri solli projektin e ri muzikor nuk mungoi as përkrahja e këngëtares e cila e shfaqi në një postim të saj.

Përveç Taynës që e ka shoqe të mirë, Dafina ka etiketuar edhe Ledrin që do të thotë se flet akoma me ish të dashurin.

“Tonight”, “Pom pëlqen”, “Got ur back”, janë tri projektet e përbashkëta të Dafinës dhe Ledrit.