A JE SHTATZËNË ME FËMIJËN TIM? Harry vendos në siklet Meghan në mes të sallës (VIDEO) – AlpeGossip
A JE SHTATZËNË ME FËMIJËN TIM?  Harry vendos në siklet Meghan në mes të sallës (VIDEO)

A JE SHTATZËNË ME FËMIJËN TIM? Harry vendos në siklet Meghan në mes të sallës (VIDEO)

uaj më parë, Princ Harry dhe Meghan Markle dhanë lajmin e bukur që janë në pritje të fëmijës së pare. Tashmë prej muajsh në media është diskutuar çdo gjë në lidhje me fëmijën i cili shumë shpejt pritet që të vijë në jetë.
Mirëpo, siç duket Harryt ende nuk po i besohet që shumë shpejt do të bëhet baba dhe batutat nga ana e tij lidhur me shtatzëninë e bashkëshortes janë të shumtë. Së fundmi, çifti i njohur ka qenë prezent në një tur në Marok, por Harry ka vendosur të bëjë shaka me shtatzëninë e Meghan dhe ta vendosi atë në siklet përpara të gjithëve.

Teksa njëra nga gratë e pranishme e ka uruar Meghan për pritjen e ëmbël, Harry e pyet dukeshën: “Prit, je shtatzënë?”.

“Surprizë!”, i përgjigjet Meghan .

“A është fëmija im?” shton ai, ndërkohë që salla ka nisur të qesh me të madhe.