ZBULOHEN EMRAT/ Kush janë dy bukuroshet që do i bashkohen sonte shtëpisë së “Big Brother VIP” – AlpeGossip
ZBULOHEN EMRAT/ Kush janë dy bukuroshet që do i bashkohen sonte shtëpisë së “Big Brother VIP”

ZBULOHEN EMRAT/ Kush janë dy bukuroshet që do i bashkohen sonte shtëpisë së “Big Brother VIP”

Dy figura publike të njohura shqiptare pritet të hyjnë sot në shtëpinë e Big Brother VIP. Ato janë këngëtarja e famshme Beatrix Ramosaj dhe fashion-blogerja, Sarah Berisha. Sipas informacioneve në media, dy bukuroshet pritet tu bashkohen VIP-ave të tjerë në shtëpinë më të famshme të momentit.

Betarix Ramosaj është një ndër këngëtaret me të dashura shqiptare, e cila jo shumë kohë më parë publikoi këngën e saj “Dancing with the devil” duke patur mjaft sukses.

Ndërkohë, Sarah Berisha është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku reaklamon stilin dhe idete e saj të modës.