GUIDA PËR TË KOMBINUAR ATLETET NË DIMËR/ Vajzat e njohura zbulojnë truket – AlpeGossip
GUIDA PËR TË KOMBINUAR ATLETET NË DIMËR/ Vajzat e njohura zbulojnë truket

GUIDA PËR TË KOMBINUAR ATLETET NË DIMËR/ Vajzat e njohura zbulojnë truket

Nëse ke pasur dyshime për të kombinuar atletet në dimër, për t’u ndier më praktike, më ngrohtë dhe me stil, ja ku është një guidë që mund të kesh pritur gjatë gjithë kësaj kohe.

Nëse ke një palë atlete të bardha dhe një xhup të fryrë apo edhe një pallto të gjatë, opsionet janë me të vërtetë të panumërta.

Po kështu, nëse ke një golf të leshtë që mund ta veshësh me xhinse, opsionet janë të pafundme.

Shiko se si mund t’i kombinosh atletet gjatë dimrit, në mënyrë që të dukesh e veshur me stil, të ndihesh ngrohtë, por edhe të jesh praktike gjatë gjithë ditës.