SIÇ NUK E KENI PARË MË PARË/ Rudina Magjistari mbushet me “tatuazhe” (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KENI PARË MË PARË/ Rudina Magjistari mbushet me “tatuazhe” (FOTO)

SIÇ NUK E KENI PARË MË PARË/ Rudina Magjistari mbushet me “tatuazhe” (FOTO)

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka disa ditë që ndodhet me pushime. E teksa po relaksohet, ajo ka gjetur kohën edhe për ndjekësit e saj, me të cilët ka ndarë poza të ndryshme.

Si asnjëherë si më parë! Rudina Magjistari mbushet me

Pasi postoi foto ku shfaqej në formë me bikini, ajo i ka lënë pa fjalë fansat me postimin e fundit në “Instastory”. Rudina është shfaqur si kurrë më parë!

Si asnjëherë si më parë! Rudina Magjistari mbushet me

Përmes një filtri Instagrami, Rudina e ka mbushur kraharorin me tatuazhe duke u shfaqur me një pamje tjetër dhe shkruan: “Përpjekje e mirë”.

Si asnjëherë si më parë! Rudina Magjistari mbushet me