ORIOLA MARASHI BËN BOKS/ Modelja sfidon të gjithë meshkujt (VIDEO) – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI BËN BOKS/ Modelja sfidon të gjithë meshkujt (VIDEO)

ORIOLA MARASHI BËN BOKS/ Modelja sfidon të gjithë meshkujt (VIDEO)

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër femrat me linjat më perfekte trupore. Ajo vazhdimisht poston foto në profilin e saj të instagramit e çdo herë shfaqet më tërheqëse se kurrë.

Mirëpo së fundmi modelja ka postuar një video krejt tjetër nga ç’poston vazhdimisht. Videoja është bërë në Spanjë, gjatë pushimeve me miqtë, dhe Oriola shfaqet duke bërë boks.

Mirëpo së fundmi modelja ka postuar një video krejt tjetër nga ç’poston vazhdimisht. Videoja është bërë në Spanjë, gjatë pushimeve me miqtë, dhe Oriola shfaqet duke bërë boks.

Modelja gjuan me gjithë fuqinë që ka dhe nga shifra e makinerisë së boksit, është e qartë që ka shumë.