”TROPOJA TË DO”/ Ermal Mamaqi shfaqet pranë Liamit të “shqiptarëve”. E falenderon për… – AlpeGossip
”TROPOJA TË DO”/  Ermal Mamaqi shfaqet pranë Liamit të “shqiptarëve”. E falenderon për…

”TROPOJA TË DO”/ Ermal Mamaqi shfaqet pranë Liamit të “shqiptarëve”. E falenderon për…

Producenti dhe aktori, Ermal Mamaqi i ka habitur të gjithë ditën e sotme me foton më të fundit që ka postuar në rrjete sociale.

Ermali shfaqet krah aktorit me famë botërore Liam Neeson i njohur për filmin “Taken”.

“Faleminderit Liam për mbështetjen. Tropoja të do”, shkruan Ermali.

Fansat kanë nisur menjëherë të komentojnë mbi takimin mes dy aktorëve e disa prej tyre as nuk e kanë kuptuar që bëhet fjalë për foto montazh.

“Prandaj u vonuam sot ne”, i komenton Enca me humor e cila do jetë gjithashtu pjesë e filmit.