LUM NËNA QË E KA/ Dafina Zeqiri i bën të ëmës suprizën e paparë për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
LUM NËNA QË E KA/ Dafina Zeqiri i bën të ëmës suprizën e paparë për ditëlindje (FOTO)

LUM NËNA QË E KA/ Dafina Zeqiri i bën të ëmës suprizën e paparë për ditëlindje (FOTO)

28 nëntori është një ditë shumë e rëndësishme, në familjen e këngëtares Dafina Zeqiri. Jo vetëm sepse është festa e Pavarësisë, por sepse e gjitha familjes feston ditëlindjen e së ëmës së këngëtares shqiptare, Melihate Zeqirit.

Këtë vit, Dafina ka menduar një surprizë shumë të ëmbël për të gëzuar nënën e saj dhe kanë zgjedhur të mos e festojmë vetëm në një ditë, por fiks në një javë. Ajo ka bërë bashkë me pushime të morën dhe nënën e saj në një ishull ekzotik, por kjo e fundit nuk ia kishte aspak idenë se çfarë e priste.

“Ajo nuk e dinte se cili ishte destinacioni se ku po shkonte. Kjo nuk është asgjë mami, vetëm fillimi. Java e ditëlindjes” – shkruan Dafina, në videon ku shfaqet duke kërcyer me të ëmën.

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk e ka fshehur asnjëherë adhurimin që ka për të ëmën dhe është shprehur se të gjithë suksesin që ka arritur ia dedikon vetëm asaj.