“JAM UNIK”/ Stresi i tregon hapur Kejsit ç’ka humbur pas ndarjes (FOTO) – AlpeGossip
“JAM UNIK”/ Stresi i tregon hapur Kejsit ç’ka humbur pas ndarjes (FOTO)

“JAM UNIK”/ Stresi i tregon hapur Kejsit ç’ka humbur pas ndarjes (FOTO)

Kejsi e priti për një kohë të gjatë Stresin teksa ai ndodhej në qeli, por vetëm pak ditë pas daljes çifti i dhanë fund. Lajmi i ndarjes së tyre për një kohë të gjatë është komentuar në media dhe veprimet e dyshjes e kanë vërtetuar.

Dje Kejsi u nis për në Kanada, por Stresi as nuk e përcolli. Reperi shkoi për pushime në Vlorë me shoqërinë dhe nga atje ka postuar sot një foto ku tregon muskujt e shkruan se është unik.

Ndërkohë Kejsit nuk i shkoi dhe aq mirë udhëtimi pasi ditën e djeshme u bllokua në Frankfurt e nga atje u shpreh: “Fati im i keq s’ka fund”.