Mbesa e 4-vjeçare e Enver Hoxhës shokon Ermal Mamaqin! (FOTO) – AlpeGossip
Mbesa e 4-vjeçare e Enver Hoxhës shokon Ermal Mamaqin! (FOTO)

Mbesa e 4-vjeçare e Enver Hoxhës shokon Ermal Mamaqin! (FOTO)

Shprehja e njohur “Bëmë mama të të ngjaj” është e duhura për këngëtaren Rezarta Shkurta dhe vajzën e saj Hera.
Herë pas here Shkurta publikon në rrjete sociale video të vajzës së saj, e cila shfaqet më e ëmbël se kurrë, ndërkohë që duket mjaft e talentuar si aktore.

Diçka e tillë nuk ka kaluar pa u vënë re nga komediani Ermal Mamaqi, i cili menjëherë i ka shkruar Shkurtës për të bërë diçka me Herën në “Xing me Ermalin”. Mesa duket edhe Herën e prej një e ardhme në televizion së shpejti.