NDIHET E VJETËR/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Fjoralba Ponari (FOTO) – AlpeGossip
NDIHET E VJETËR/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Fjoralba Ponari (FOTO)

NDIHET E VJETËR/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Fjoralba Ponari (FOTO)

Moderatorja bukuroshe, Fjoralba Ponari feston sot ditëlindjen. Vetëm para disa minutash, ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të fishekzjarreve në qiell, duke zbuluar se sot është dita e saj e veçantë.

Fjoralba ka mbushur 26-vjeç dhe ka treguar se kjo e bën të ndihet e vjetër. “Gëzuar për 26 vite dhe të ndjerit e vjetër”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

Mirëpo, duhet ta pranojmë se Fjoralba është një ndër vajzat më simpatike të ekranit dhe madje duket më e re se 26 vjeç!