VETËM BESI MUNGONTE PA E PROVUAR/ FOTO e aktorit në versionin femër është thjesht epike – AlpeGossip
VETËM BESI MUNGONTE PA E PROVUAR/ FOTO e aktorit në versionin femër është thjesht epike

VETËM BESI MUNGONTE PA E PROVUAR/ FOTO e aktorit në versionin femër është thjesht epike

I vetmi që kishte mbetur pa e provuar këtë “trend” ishte aktori i humorit Bes Kallaku.

Ai ka ndarë sonte me ndjekësit e tij në Instagram një foto të vetën në versionin femër dhe u shkrimë së qeshuri.

Ja praaaaa“- shkruan Besi duke qeshur krahas fotos ku shfaqet me flokë të gjatë dhe tualet në fytyrë.

Si ju duket aktori?