SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Ja si duket partnerja e Stresit pa pikë tualeti (FOTO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Ja si duket partnerja e Stresit pa pikë tualeti (FOTO)

SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Ja si duket partnerja e Stresit pa pikë tualeti (FOTO)

Që prej bërjes publike të lidhjes së tyre, partnerja e Stresit, Keisi, është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar të momentit në media dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale.
Së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instastory, ku ka publikuar edhe një foto pa pikë makeupi në fytyrë.

“A ke foto pa makeup?”, e pyet ndjekësi të cilit ajo i përgjigjet:
“Kam plot po shumë prej tyre kanë filta se jemi mësuar të vëmë flutura apo zemra mbi kokë tani. S’e kam problem të rri pa makeup, të gjithë ata në lagjen time në Tiranë e dinë se ashtu më shohin shumicën e rasteve, por fotot që bëj për të postuar normal vë makeup, se dhe ashtu ndihem mirë.”- ka rrëfyer Keisi.