JANË ZËNË? Albani merr në telefon Nikin, modelja e injoron – AlpeGossip
JANË ZËNË? Albani merr në telefon Nikin, modelja e injoron

JANË ZËNË? Albani merr në telefon Nikin, modelja e injoron

Këngëtari Alban Ramosaj është përfolur gjatë në media për një lidhje me vajzën e biznesmenit të njohur Mihal Delijorgji, Nikin. Madje është aluduar se dhe këngën e tij të re, t’ia ketë dedikuar asaj.

Së fundmi Albani ka publikuar në Instastoryn e tij një story ku dukej teksa merrte dikë në ‘Facetime’ por nuk kishte marrë asnjë përgjigje.

‘Ku je?’, ka shkruar këngëtari krahas fotos në të cilën shihet shumë i mërzitur. Mos vallë Niki nuk po i hap as telefonin tani?