LANË 4 FËMIJËT TË DIGJESHIN BRENDA SHTËPISË/ Prindërit “monstra” rrezikojnë ta kalojnë jetën në burg – AlpeGossip
LANË 4 FËMIJËT TË DIGJESHIN BRENDA SHTËPISË/ Prindërit “monstra” rrezikojnë ta kalojnë jetën në burg

LANË 4 FËMIJËT TË DIGJESHIN BRENDA SHTËPISË/ Prindërit “monstra” rrezikojnë ta kalojnë jetën në burg

Në vitin 2017 Anglia u trondit nga papërgjeshmëria e dy prindërve, të cilët nuk arritën të shpëtonin katër fëmijët e tyre nga flakët e zjarrit.

Chris Moulton dhe  Natalie Unitt janë arrestuar të martën e kaluar, kurse mediat britanike kanë raportuar ditën e djeshme se ata mund të marrin një dënim goxha të gjatë sepse policia i cilëson përgjegjës.

Fëmijët e tyre Riley, 8 vjeç, Keegan 6 vjeç, Tilly Rose 4 vjeç dhe Olly 3 vjeç u dogjën të gjallë brenda shtëpisë. Ndërkohë, që prindërit e tyre u larguan nga dritarja duke shpëtuar fëmijën e tyre të vogël, Chris, vetëm 2 vjeç.

Hetimet janë ende duke vazhduar për këtë ngjarje si dhe mësohet se ka edhe dyshime të forta se prindërit mund ta kenë ndezur vetë zjarrin. Kurse opinoni publik në Angli është shprehur se të dy prindërit duhet të “kalben” në burg dhe se janë dy monstra.