E THA PADASHJE/ Olsi Bylyku zbulon sa para merr Besi për një koncert – AlpeGossip
E THA PADASHJE/ Olsi Bylyku zbulon sa para merr Besi për një koncert

E THA PADASHJE/ Olsi Bylyku zbulon sa para merr Besi për një koncert

Bes Kallaku tashmë nuk njihet vetëm si aktor, por edhe këngëtar pasi ka publikuar disa këngë që kanë rezultuar shumë të suksesshme e janë kthyer në hite.

E ftuar sot në “BE Coffee”, Xhensila është pyetur se cilën këngë të Besit nuk pëlqen dhe këngëtarja u përgjigj se kënga e saj më pak e pëlqyer është “Eminemi i katunarëve”.

“Besi nuk është këngëtar, bën parodi dhe për atë ç’ka bën është më i miri”, u shpreh Xhensila

Ndërsa Olsi ndërhyri dhe tha: “S’është këngëtar jo, po 3 mijë euro koncertin dhe natën e mirë. Fol ti fol”.