Dasma e trashëgimtares së Top Channel: Ledion Liços i rrëshket goja dhe zbulon detaje… – AlpeGossip
Dasma e trashëgimtares së Top Channel: Ledion Liços i rrëshket goja dhe zbulon detaje…

Dasma e trashëgimtares së Top Channel: Ledion Liços i rrëshket goja dhe zbulon detaje…

Ashtu siç deklaroi Sara Hoxha pak javë më parë në spektaklin “Shiko Kush Luan”, përgjatë këtij viti ajo dhe partneri Ledion Liço do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare.

Dhe detaji i parë nga dasma e shumëpritur është zbuluar nga vetë Liço. I ftuar në emsionin “Top Magazine”, moderatori i njohur ka kujtuar intervistën e tij të shumë viteve më parë me artisten e ndjerë Dolores O’Riordan në emisionin “Top Select” dhe ka treguar një detaj që me siguri do ta shohim kur të vijë dasma e tij.

“Unë e kisha dëgjuar për herë të parë Dolores O’Riordan kur kam qenë 6 vjeç. Kënga që unë dua që të kërcej edhe në dasmën time është ‘Linger’ është një prej këngëve më të bukura të muzikës jo vetëm të atij grupi.”-është shprehur Liço.