SHUAJENI KURIOZITETIN/ Ja si dukej Linda Rei 10 vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
SHUAJENI KURIOZITETIN/ Ja si dukej Linda Rei 10 vite më parë (FOTO)

SHUAJENI KURIOZITETIN/ Ja si dukej Linda Rei 10 vite më parë (FOTO)

Që me daljen e saj të parë publike në ekranin shqiptar e deri më sot, Linda Rei vazhdon të jetë shumë e komentuar në media e rrjete sociale.
Ndonëse në Shqipëri është bërë e famshme vitet e fundit, në Itali Linda njihej prej kohësh pasi ka marrë pjesë në konkurse bukurie.

Ditën e sotme, Linda e ka pranuar sfidën që ka çmendur Instagramin dhe ka postuar një foto të 10 viteve më parë.

Në foton e vitit 2009, makeup artistja shfaqet bjonde, e veshur ekstravagante, hipur mbi një motorr.