E RRETHUAR NGA LUKSI/ Ja si duket shtëpia e Xhensilës dhe e Besit për festa (FOTO) – AlpeGossip
E RRETHUAR NGA LUKSI/ Ja si duket shtëpia e Xhensilës dhe e Besit për festa (FOTO)

E RRETHUAR NGA LUKSI/ Ja si duket shtëpia e Xhensilës dhe e Besit për festa (FOTO)

E diela është një ditë që i kushtohet familjes!

Dhe Xhensila Myrtezaj ka treguar se dje ka preferuar të qëndrojë në shtëpi duke ndjekur nga ekrani emisionin e bashkëshortit të saj Bes Kallaku.

Këngëtarja ka ndarë për ndjekësit edhe disa pamje të arredimit që ka bërë me rastin e festave të fundvitit.

Xhensila shkruan “Shtëpi e ëmbla shtëpi”, teksa publikon një video ku shihet një ambient i ngrohtë me oxhak dhe bredhi që ndriçon pranë tij.

Nuk e dimë se ku ishte Ajka në ato momente, por me siguri pranë nënës së vet duke ndjekur babi Besin në “BE CAFFEE”.