JANË IKONA TË BUKURISË/ Ja si duken në jetën reale modelet më të njohura – AlpeGossip
JANË IKONA TË BUKURISË/ Ja si duken në jetën reale modelet më të njohura

JANË IKONA TË BUKURISË/ Ja si duken në jetën reale modelet më të njohura

Supermodelet kanë qenë gjithmonë simboli i së bukurës. Për shkak të punës që bëjnë, ato janë të detyruara që të duken mirë kudo që shkojnë, pavarësisht nëse duan ose jo.

Por nëse bëjmë një krahasim mes jetës reale dhe asaj të ekranit, mes tyre vihet re një dallim shumë i madh. Modelet më të mira në të gjithë botën përpiqen që në jetën reale të jenë më të shkujdesura duke mos i kushtuar shumë rëndësi pamjes së tyre.

Më poshtë po ju tregojmë disa foto jashtë ekranit dhe dallimin bëjeni vetë.
Cara Delevingne

Naomi Campbell

Kate Moss

Gigi Hadid

Adriana Lima