E LODHUR DHE E MËRZITUR/ Marinën në këtë gjendje se keni parë kurrë (FOTO) – AlpeGossip
E LODHUR DHE  E MËRZITUR/ Marinën në këtë gjendje se keni parë kurrë (FOTO)

E LODHUR DHE E MËRZITUR/ Marinën në këtë gjendje se keni parë kurrë (FOTO)

Marina Vjollca ka qëndruar larg ekranit prej më shumë se një viti, por jo prej rrjeteve sociale. Aty moderatorja është shumë aktive duke postuar foto nga pushimet me Getoarin, duke komunikuar me fansat apo duke na treguar copëza nga dita e saj.

Moderatorja ka publikuar një foto ku  shfaqet e mërzitur, e veshur me një bluzë me kapuç dhe kapele për tu mbrojtur nga shiu, shkaktar i gjendjes së saj. “Ditë me shi”, shkruan Marina në postimin e saj duke e shoqëruar me një emoji të mërzitur.

Kujtojmë që moderatorja do të rikthehet së shpejti në ekran me një emision të ri në TV Klan.