LUKSOZ DHE I SHTRENJTË! Luana me pushime në vendin e VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
LUKSOZ DHE I SHTRENJTË! Luana me pushime në vendin e VIP-ave (FOTO)

LUKSOZ DHE I SHTRENJTË! Luana me pushime në vendin e VIP-ave (FOTO)

Luana Vjollca, ndonëse ka qenë shumë aktive me projektet e saj muzikore, gjen po ashtu kohë dhe për të shijuar pushimet.  Dje ajo publikoi një foto, ku kërkonte nga fansat e saj, të gjenin se për ku po udhëtonte këtë herë.

Më vonë, bukuroshja shqiptare iu dha fund hamendësimeve duke postuar një tjetër foto, në të cilën ka bërë tag vendin ku ndodhet.

Fotoja tregon që ajo ndodhet momentalisht në Monte Carlo, Monaco, një qytet luksoz dhe ekstremisht i shtrenjtë.

Luana ka shijuar edhe jetën e natës në Monte Carlo duke postuar një video teksa kërcen.