FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja si e uron Luana mbesën e saj seksi (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja si e uron Luana mbesën e saj seksi (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja si e uron Luana mbesën e saj seksi (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca me anë të një fotografie të publikuar në Instagram uron mbesën e saj për ditëlindje.

“Loli krenaria ime me sytë dhe zemrën më të bukur në botë!!! Urime ditëlindjen Patushja ime. TE DUA, mbesa ime”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Përveç motrave Vjollca, mbesat e saj janë komentuar mjaft shumë në shtypin rozë për shkak të formave trupore që posedojnë, madje shpesh kanë sfiduar Marinën dhe Luanën.