Paska akoma: S’do ta besoni sa shumë personazhe të famshëm shqiptarë festojnë ditëlindjen sot – AlpeGossip
Paska akoma: S’do ta besoni sa shumë personazhe të famshëm shqiptarë festojnë ditëlindjen sot

Paska akoma: S’do ta besoni sa shumë personazhe të famshëm shqiptarë festojnë ditëlindjen sot

Dita e sotme mesa duket qenka një boom ditëlindjesh në botën e spektaklit në Shqipëri.

Pas Ermal Mamaqit dhe Vera Grabockës që festojnë sot ditën e lindjes së tyre, zbulojmë se ata nuk janë të vetmit.

21 marsi është gjithashtu një datë tepër e rëndësishme për Pandi Laçon dhe Marsela Çibukaj.

Prezantuesi, gazetari dhe skenaristi Pandi Laço feston sot 54 vjetorin e lindjes.

Ndëra këngëtarja Marsela Çibukaj mbush sot 34 vjeç. Këngëtarja ka zbuluar dhe një detaj në lidhje me emrin e saj në postimin e fundit, ku ndër të tjera shkruan: “Marr emrin nga kjo ditë e bukur marsi… Mami me tha që erdhe bashkë me pranverën.”