“Deri në fund si në këtë foto”: Ami uron Ermalin me dedikimin më të bukur që keni parë – AlpeGossip
“Deri në fund si në këtë foto”: Ami uron Ermalin me dedikimin më të bukur që keni parë

“Deri në fund si në këtë foto”: Ami uron Ermalin me dedikimin më të bukur që keni parë

Pak orë më parë aktori i humorit shqiptar, Ermal Mamaqi ka bërë me dije në rrjetet e tij sociale Facebook dhe Instagram se sot feston ditëlindjen. Një gëzim tjetër për aktorin, i cili para disa ditësh dha lajmin se ai dhe Amarda Toska u bëne me vajzë.

Të shumtë kanë qenë kolegë e dashamirës që i kanë dhënë urimet Ermalit, por mes tyre tërheq vëmendjen urimi tepër i bukur i bashkëshortes së tij.

“Edhe 1 vit më shumë të lumtur bashkë! Deri në fund si në këtë foto. Pac gjithë jetën si një festë zemra ime!” – shkruan Ami në përshkrimin e fotos ku ata shihen përkrah njëri-tjetrit.