ORIOLA MARASHI SHKAKTON “GODITJEN” E RRADHËS/ Publikon foton që do t’jua “heqi trurin” – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI SHKAKTON “GODITJEN” E RRADHËS/ Publikon foton që do t’jua “heqi trurin”

ORIOLA MARASHI SHKAKTON “GODITJEN” E RRADHËS/ Publikon foton që do t’jua “heqi trurin”

Oriola Marashi ose ndryshe “Mbretëresha e OTR” ashtu siç ajo vetëquhet , gjithmonë shkakton “tërmet” me postimet e saj në instagram.

Rrallë herë mund ta shohim modelen të veshur nëpër foto dhe kjo është ajo çka tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave.

Edhe kësaj rradhe Oriola nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të cilët janë të “etur” për foto të atilla.

E veshur me një fustan jeshil i cili ja thekson format trupore, flokë të mbledhura e një shikim vrastar Oriola tregon se kjo është ajo që di të bëjë më mirë.