PROVOKON Alketa Vejsiu, tregon të pasmet me fustanin e tejdukshëm (FOTO) – AlpeGossip
PROVOKON Alketa Vejsiu, tregon të pasmet me fustanin e tejdukshëm (FOTO)

PROVOKON Alketa Vejsiu, tregon të pasmet me fustanin e tejdukshëm (FOTO)

Pasi mbylli me sukses këtë sezon televiziv me emisionin “Në kurthin e Piter Panit” i dedikuar fëmijëve që luanin rolin e gazetarëve dhe VIP-ave të ftuar që shpeshherë futeshin në kurthin e të vegjëlve, Alketa Vejsiu ka nisur sot pushimet duke qëndruar për disa kohë larg dritave të skenës e larg zhurmave të qytetit. Moderatorja ka postuar një foto ku shihet ulur në një varkë teksa sodit pamjen e mrekullueshme para saj.

Me fustanin e lagur dhe të tejdukshëm që i tregon pjesët e poshtme të bikinit, Alketa duket shumë provokuese teksa këtë imazh ka zgjedhur ta ndajë edhe me ndjekësit në Instagram, por pa bërë të ditur vendin ku ndodhet.