Moderatorin shqiptar e KËRCËNOJNË me jetë: Po të pashë në rrugë do të të vras… – AlpeGossip
Moderatorin shqiptar e KËRCËNOJNË me jetë: Po të pashë në rrugë do të të vras…

Moderatorin shqiptar e KËRCËNOJNË me jetë: Po të pashë në rrugë do të të vras…

Kelvi Kadilli ka qenë i ftuari i kësaj të shtune në emisionin “Thumb” që drejtohet nga Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta. Moderatori i njohur ka treguar më shumë mbi karrierën e tij në televizion por edhe pasionin e tij për muzikën. Pak ditë më parë ai ka publikuar klipin “vajzat e Fhastit” dhe përveç përgëzimeve ka patur edhe nga ata që e kanë kërcënuar me jetë.

“ Kam marrë kërcënime për jetën: Po të pashë në rrugë do të vras… Inati i njerzve ndaj meje është i tmerrshëm. Nuk kam frikë nga asgjë se nga Instagrami nuk të vret njeri. Kënga ime po s’të pëlqeu mos e dëgjo. “,- ka rrëfyer Kelvi duke treguar se pavarësisht kërcënimeve ai nuk ka frikë dhe nëse dikujt nuk i pëlqejnë ai dhe kënga e tij atëherë thjesht mos ta dëgjojë.