ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Modelja është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe dyshja do të bëhen me vajzë.

Arbenita është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe së fundmi ka publikuar një video duke treguar barkun e rrumbullakosur.  “Ditët e fundit nëse dikush është shqetësuar”, ka shkruar ajo, duke iu shuar kureshtjen atyre që janë bërë kuriozë nëse bebushja ka ardhur në jetë.

Kujtojmë se pak kohë më parë Fero dhe Arbenita e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.