SUPER SEKSI/ Motra e Rita Orës duket më tërheqëse se kurrë me bikini (FOTO) – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Motra e Rita Orës duket më tërheqëse se kurrë me bikini (FOTO)

SUPER SEKSI/ Motra e Rita Orës duket më tërheqëse se kurrë me bikini (FOTO)

Pushimet në Turqi po i vazhdon akoma, edhe pse vera është duke ikur.

Elena Ora ka hedhur një fotografi tjetër në Instagram ku shihet se është duke marrë rreze dielli në një nga resortet më të bukura dhe luksoze.

E padyshim, edhe kësaj radhe vëmendje ka marrë trupi i saj.