PARADA E HOROSKOPIT NË DASHURI/ Shenjat me fat në fundjavë – AlpeGossip
PARADA E HOROSKOPIT NË DASHURI/ Shenjat me fat në fundjavë

PARADA E HOROSKOPIT NË DASHURI/ Shenjat me fat në fundjavë

Do të nisim një rubrikë të re astrologjike të dashur miq, për të gjithë ju që ju tërheq mistikja dhe rrjedhimisht edhe astrologjia.

Çdo javë ‘Parada e Horoskopit në Dashuri’ nxjerr në pah shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e ndjenjave.

Kështu, për këtë fundjavë, më me fat në dashuri do jenë:

1. UJORI

Hëna e zezë dhe Afërdita ndezin dhe kënaqin këtë fundjavë dëshirat e tua më të ndaluara!

2. DEMI

Marsi të çon drejt një lodhje shumë të këndshme fizike, që vjen si rezultat i fundjavës pasionale me partnerin/en.

3. BINJAKËT

Të luash nën çarçafë, për ty është diçka sublime.

4. VIRGJËRESHA

Pas paraqitjes tënde të ftohtë, fshihet një dëshirë e zjarrtë.

/Ora News.tv/